İstanbul Gaziantepliler Derneği’nden, İstanbul Valisi Sayın Davut Gül’e ziyaret

İstanbul Gaziantepliler Derneği Başkanı Dr. Osman Gazi Kiraz, derneğin tüm yönetim kurulu üyeleri ile birlikte uzun yıllar Gaziantep Valiliği görevini sürdürmesini ardından İstanbul Valiliği’ne atanan Davut Gül’ü ziyaret etti.

 

Gaziantep’te geçirdiği süre boyunca 7’den 70’e herkesin sevgi ve saygısını kazanan yeni İstanbul Valisi Sayın Davut Gül’e gerçekleştirilen ziyaret İstanbul Gaziantepliler Derneği’ne de moral oldu.

İstanbul Valisi Sayın Davut Gül, ziyaretin kendisi için çok değerli olduğunu belirterek “Kapım size her zaman açık. Konu Gaziantep olunca değeri daha fazla artıyor. Faaliyetlerinizde ilgili üzerimize düşen ne ise yaparız” dedi.

İstanbul Gaziantepliler Derneği Başkanı Dr. Osman Gazi Kiraz da ziyarete ilişkin gerçekleştiği konuşmasında, “Vali bey daha önce de bizim bütün organizasyonlarımıza da destek veriyordu. İstanbul’a geldikten sonra da desteğini bizlerden esirgemeyeceği sözünü aldık. Valimiz Davut Gül’ün İstanbul’da olması bizleri sevindirdi, kendisine başarılar diliyorum. Rabbim yolunu muvaffak eylesin” ifadelerini kullandı.